Sposoby na domowy biznes

Kiedy brakuje nam jakiś rzeczy od razu przychodzi nam na myśl kupno. Jednak to powinna być ostatnia deska ratunku, bo są przecież inne sposoby.

Zrobić samemu co się da

Własnymi rękami można wykonać naprawdę dużo rzeczy. Od dekoracyjnych doniczek po skrócenie zasłon czy firanek. Wszystko zależy od naszych umiejętności.

Recykling

Nieraz wyrzucamy rzeczy, które tak naprawdę mogą mieć drugie życie. W wiaderku można zrobić dziury i będzie świetna doniczką dla mięty, czy nasturcji. Owszem taki pojemnik do ozdobnych nie należy, ale pomalowany odpowiednim kolorem jest całkiem do strawienia.

Barter

Dużo osób pewnie jak czyta używane to grymasi od razu. Ale spoko stać Cie to nie czytaj dalej.

Mamy w domu mnóstwo rzeczy, które są nam potrzebne jak rybie konewka. Za to komuś się przydać i chętnie się wymieni akurat na to co nam trzeba. Łatwo znaleźć takie grupy zamiany na Facebooku albo różnych innych serwisach.

Kupno

Na koniec oczywiście kupno, ale nigdy nie róbmy tego pochopnie. Sprawdźmy najpierw rzeczy używane. Potem dopiero jak nie będzie poszukajmy promocji. Jest kilka fajnych stron gdzie możemy ich szukać na przykład Pepper.

Jak wyczerpiemy wszystkie możliwości jeśli chodzi o okazje, a potrzeba jest pilna to kupujemy za cenę jaka jest. Mówi się trudno. Ale zawsze można się jeszcze potargować. Przecież to nie jest prawnie zakazane.

Zamieszczono w: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *